KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13658320

nr 1365 8320

Färgetsningar

2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), . Signerad, 100-upplaga. Motivet: 5x5,5 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:41:58

7/12 17:47:34 1      Vinnande bud